Золотий глобус 2019: Джим Керрі вперше вийшов на червону доріжку з коханою – фото

Золотий глобус 2019: Джим Керрі вперше вийшов на червону доріжку з коханою – фото Об этом сообщает clause.in.ua со ссылкой на СМИ.

7 січня у США прогриміла одна з найочікуваніших подій року – вручення премій "Золотий глобус 2019". Крім нагородження знаменитостей кінопреміями, захід ще запам’ятався першим виходом на публіку популярного актора Джима Керрі зі своєю новою дівчиною – Джинджер Гонзага.

На червоній доріжці 56-річний Джим виглядав щасливим зі своєю колегою з серіалу "Жартую" (Kidding) Джинджер Гонзага, яка на 22 роки молодша за нього.

Згодом представник пари офіційно підтвердив, що актори зустрічаються. Додамо, що це перші стосунки, які актор афішує протягом останніх трьох років.

Раніше у 2015 році дівчина Джима Керрі Катріона Уайт пішла з життя, наковтавшись психотропних препаратів. Актор нелегко переживав втрату дівчини, незважаючи на те, що відносини пари ніколи не були безхмарними.

Однак на червоній доріжці кінопремії Джим не відпускав свою нову кохану Джинджер і радісно позував перед об’єктивами фотографів з нею.

Джим Керрі і Джинджер Гонзага / Getty Images Джим Керрі і Джинджер Гонзага / Getty Images

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Zolotii_globus_2019_Dzhim_Kerri_vpershe_viishov_na_chervonu_dorizhku_z_kohanoyu_foto_352847.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя